Teisipäeval, 8. oktoobril, osalesid Elva Gümnaasiumi 3-6. klassi poisid Tartumaa meistrivõistlustel jalgpallis. Võistlused toimusid Elva Nike Arena kunstmuruväljakul. Konkurentsi olid tulnud pakkuma Ülenurme Gümnaasium, Nõo Põhikool, Kõrveküla Põhikool, Juhan Liivi nimeline Alatskivi Kool ja Tõrvandi Kool. Elva Gümnaasium osales turniiril kahe võistkonnaga

Elva Gümnaasiumi I võistkond ei lasknud endale turniiril lüüa ühtegi väravat ning tuldi Tartumaa meistriteks.
Koosseis: Andrus Säägi (vv), Märten Oras, Marten Ojukas, Harri Otto Valdmann, Tom Aron Põldmaa, Albert Vaaderpass, Kristofer Kuresoo, Ardo Paas ja Jako Jasper Aksjonov.
Tulemused:
EG I – Ülenurme G II 0:0
EG I – Nõo PK II 5:0
EG I – Tõrvandi PK 1:0
EG I – Alatskivi 6:0
Poolfinaal: EG I – Kõrveküla 4:0
Finaal: EG I – Ülenurme II 1:0

Elva Gümnaasiumi II võistkond näitas turniiril südikat mängu. Kõikide vastaste vastu mängiti kui võrdne võrdsega ning saavutati kokkuvõttes 9. võistkonna konkurentsis tubli 6. koht!
Koosseis: Gregor Gimbutas (vv), Kaspar Kasemets, Germo Pappel, Sairos Aarike, Joosep Raidal, Reimo Aasamäe, Simo Aarike, Robin Schüts, Kristian Org ja Gert Õigus.
Tulemused:
EG II – Kõrveküla 0:3
EG II – Ülenurme I 0:1
EG II – Nõo PK I 2:0
5-6. koha mäng 1:1 (pen. 2:3)