Teisipäeval, 17.mail, toimusid Elva Nike Arena kunstmuruväljakul Tartumaa MV jalgpallis. Kooliaasta viimasel jalgpalli võistlusel asusid võistlustulle kuni 9. klassi poisid.
Elva Gümnaasiumile pakkusid konkurentsi Luunja Keskkool ja Ülenurme Gümnaasium.
Esimeses mängus Luunja vastu jäid Elva poisid hätta kaitsetegevusega. Väravaterohkes mängus jäädi tulemusega 4:3 vastastele alla.
Teises mängus Ülenurme Gümnaasiumi vastu sujus kaitsemäng juba paremini, aga hätta jäädi väravavõimaluste realiseerimisega. Sellest hoolimata võideti mäng tulemusega 2:1 ning kokkuvõttes saavutati turniiril 2. koht!

Paremusjärjestus
1. Luunja Keskkool
2. Elva Gümnaasium
3. Ülenurme Gümnaasium

Elva Gümnaasiumi koosseis: Joonas Vähi(vv), Brandon Mikola Kaugesalu, Karl Vaht, Oliver Mölder, Tristan Mölder, Kennet Maasik, Henry Malkus, Harold Aron Kangur, Kynan Torston Cowan, Rasmus Roio.