Ülenurme staadionil toimunud Tartumaa koolidevahelistel kergejõustiku võistlustel (1.- 4. klassile) oli Elva Gümnaasium esindatud 19. õpilasega. Tublidel noortel õnnestus ka võita 19 medalit!

Koondisesse kuulusid: Lily Poolak, Jason Paštšuk, Ron Lillevere, Kiur Leht, Loore Hanni, Kristin Paas, Aleksandra Rekand, Robin Pomerants, Roald Pomerants, Carmen Kiis, Lorete Org, Kristofer Kuresoo, Kristofer Tennokese, Simelle Sepp, Mia- Marie Hanson, Mariliis Jürjenson, Ardo Paas, Jako Jasper, Aksjonov ja Karl Kurvits.

I klassi õpilastest võitis Lily Poolak 3 medalit! 300m jooksus III koht (1.07,6 min.), kaugushüppes II koht (2.95m.) ja palliviskes II koht (16m.).

Ron Lillevere saavutas kaugushüppes 5. koha (2.99m.), Jason Paštšuk oli kaugushüppes 7. (2.94m.) ja Kiur Leht tegi oma parima esituse 300m. jookus- 13. koht (1.11,9 min.).

II klassi õpilaste hulgas võitis Loore Hanni samuti 3 medalit! 300m. jooksus II koht (55.06 sek.), kaugushüppes II koht (3.53m.) ja palliviskes II koht (25m.).

Aleksandra Rekand võitis kaugushüppes III koha (3.50m.) ja Kristin Paas oli samal alal 13. (2.97m.)

Robin Pomerants saavutas 300m. jooksus 8. koha (1.00,5 min.) ja Roald Pomerants 18. koha (1.06,2 min.)

III klassi õpilased võitsid kokku 5 medalit. Carmen Kiis 3. medaliga. 60m. jooksus II koht (10.0 sek.), 300m. jooksus II koht (59.7 sek.) ja kaugushüppes III koht (3.28m.).

Krististofer Kuresoo võitis poiste palliviske 38. meetriga ja oli kaugushüppes III (3.51m.). Kristofer Tennokese saavutas 60m jooksus 8. koha (10.4 sek.)

IV klassi õpilaste hulgas võitsid 3 medalit nii Simelle Sepp kui Ardo Paas.

Simelle saavutas 60m jooksus II koha (9.3 sek.), 300m. jooksus III koha (53.6 sek.) ja kaugushüppes II koha (4.01m.). Mariliis Jürjenson oli kaugushüppes III (3.65m.) ja Mia- Marie Hanson kaugushüppes  8. koht (3.45m.) ja 300m. jooksus 8. koht (58.4 sek.).

Ardo Paas oli võitja nii 300m jooksus (49.4 sek.) kui kaugushüppes (4.23m.) ja 60m jooksus oli Ardol võitjaga sama aeg kuid pidi leppima II kohaga (8.9 sek.).

Jako Jasper Aksjonov saavutas palliviskes 7. koha (34m.) ja Karl Kurvits 8. koha (30m.).