Tartumaa MV rahvastepall 1-3. klass

Teisipäeval, 15. märtsil, toimusid Lähte spordihoones Tartumaa MV rahvastepallis. Sel korral olid võistlustules kõige väiksemad, 1-3. klassi lapsed. Elva Gümnaasium osales võistlustel nii poiste kui ka tüdrukute võistkonnaga! Elva võistkondadele pakkusid konkurentsi Ülenurme, Rannu, Lähte, Luunja, Sillaotsa ja Melliste koolid.

Tüdrukud
Tüdrukute võistkond saavutas 1 võidu ja 2 kaotusega tubli 3. koha. Võideti Ülenurme Gümnaasiumit ja napid kaotused tuli vastu võtta nii Lähte Gümnaasiumilt kui ka Melliste Koolilt.
Elva Gümnaasiumi tüdrukute võistkonda kuulusid: Jessica Paštšuk, Helena Lümat, Õnne Loore Lastik, Linda Lõhmus, Anette Hansing, Marta Raudik, Petra Joanna Raave ja Anete-Eliis Mägi.

Pronksmedaleid vastu võtmas

Poisid
Elva poisid alustasid turniiri väga hästi. Alagrupiturniiril võideti kõik vastased ning tagati esimesena pääs poolfinaali. Võideti mängud Melliste Kooli, Luunja Keskkooli ning Sillaotsa Kooli vastu. Poolfinaalis mindi kokku hilisema turniiri võitja Rannu Kooliga. Tasavägises mängus tunnistati vastaste ülinappi paremust. Kolmanda koha mängus võtsime mõõtu Ülenurme poistega. Sarnaselt poolfinaalmängule tuli ka sellest mängust vastu võtta napp 2:1 kaotus ning kokkuvõttes 4.koht.
Elva Gümnaasiumi poiste võistkonda kuulusid: Jakob Pihlak, Robin Rinne, Andrus Säägi, Reimo Aasamäe, Ardo Paas, Jako Jasper Aksjonov, Albert Vaaderpass ja Karl Raadom.