18.nov. toimus Elva Spordihoone avaras võimlas teatejooksusarja 2. etapp, kus võistlejatel tuli ületada tõkkeid samaaegselt tänavareketil palli tasakaalus hoides, kõksida ja kiirelt ületada veidi kõrgemad tõkked. Seekord oli tähtis nii kiirus kui osavus kuid ka tasakaalukas tegutsemine põhimõttel ” kiirusta aeglaselt”. Oli väga põnevaid lõpuheitlusi, kaaslaste toetamist, väikest kaotusekibedust, aga kõige tähtsam oli näha kõikide aktiivset osavõttu ja klassikaaslaste hasartset kaasaelamist.

1.klasside seas tegi väga tubli esituse 1.b klassi võistkond, saades 1.kooliastme 12 klassi seas tubli III koha ja esimeste klasside seas ülekaaluka võidu. Teine koht 1.d klassile, III koht 1.c klass ja 4.koha sai 1.a klassi võistkond.

2.klasside seas oli parim 2.b klassi võistkond, II oli 2.d, III koha sai 2.c klassi võistkond ja 4.oli 2.a klass.

3.klasside seas sai I koha 3.a klassi võistkond saades parima aja esimeses kooliastmes. II oli 3.d, III koht 3.b klassile ja 4.koha sai 3.c.

4.klasside parim oli 4.a klass, II koht 4.b klassile, III koht 4 d klass ja 4.koht 4.c klassile.

5.klasside seas sai I koha 5.a klassi võistkond, kes sai ka kogu võistluse kiireima aja. Ülinapilt kaotas ja II koha sai 5.b, klassi võistkond, kaotades vaid 1 sekundiga, III koht 5.c klassile ja 4. koha sai 5.d klass.

6.klasside seas oli parim 6.b klass, II koht 6.a klassile, III koht 6.c-le ja 4.koha sai 6.d klassi võistkond.