22.septembril toimusid Ülenurme staadionil Tartumaa koolide KV kergejõustikus. Põhikoolide arvestuses võideti neidude võistkonnaga I koha karikas, kusjuures II koha saanud Ülenurme võistkonnaga koguti sama palju punkte ja otsustavaks sai meie parem koht teatejooksus Esimest korda selgitati ka üldarvestuses parimad koolid ja põhikoolide seas võitis Elva G võistkond II koha karika.

Kärt Hanni võitis 400 m jooksu ja oli II 100 m jooksus ajaga 14,49. Sandra Movits võitis kaugushüppe tulemusega 4.42, kettaheites sai ta III koha tulemusega 17.33. Ingrid Hiiemäe hüppas kõrgust 1.45 ja oli võitjaga sama tulemusega 3., sest madalamal kõrgusel oli tal 1 ebaõnnestunud katse rohkem. Emma-Melis Aktas oli kuulitõukes III tulemusega 8.00.

Väike-Rootsi teatejooksus saadi kindel I koht koosseisus Maria Hiielo, Ingrid , Kärt ja Sandra.

Võistlustel osales ka Joosep Lehes, kes tõukas kuuli 11.17 ja heitis ketast 34.91.

Suured õnnesoovid Elva G edukalt esindanud õpilastele!