XXII lennul möödus tänavu 50 aastat Elva Keskkooli lõpetamisest. Sel puhul tuli lennu XI b klass Elvasse, et juubelit tähistada. Kõigepealt mälestati kalmistul neid klassikaaslasi, kes olid meie hulgast juba lahkunud. Edasi suunduti Keegli restosse, et meenutada möödunud aegu. Klassi lõpetas 27 õpilast, kellest 18 olid kohale tulnud. Eriti meeldejäävaks tegi sündmuse klassijuhataja Tiiu Theresa Särje kohalolek. Seejärel suunduti Tartu mnt õppehoonesse ja otsiti üles oma vanad klassiruumid. Vilistlastel jätkus rohkesti tunnustavaid sõnu praegustele õpilastele, kes on suutnud kooliruume hästi hoida. Kokkusaamine lõppes kooli muuseumis, kus tutvuti väljapanekutega ja kogeti rohkesti äratundmisrõõmu.

Tiit Ustav

XXII lennu vilistlane