28. oktoobril toimus Puiestee koolimaja aulas käesoleva õppeaasta 2. mälumäng. Seekord juhtus nii, et gümnasistidel olid teised tegemised ja mängus olsalesid ainult 7.-9. klasside võistkonnad.

Teemaks olid Eesti film 2018-2020, kaunid kunstid ja Elva kool. Viimane teema oli väike ettevalmistus kooli lähenevaks sünnipäevaks.

Tulemused olid järgmised:

• I koht – 9.c klass – Jaana Sommermann, Joonas Teder, Karl Jan Riisaar, Maria Kuris
  • II koht – 9.d klass – Rasmus Nurmoja, Antti Siim, Patric Lakk, Ralf Rasmus Raal
  • III koht – 8.b klass – Joonas Vähi, Oliver Kompus, Kaur Jürgenson

Seekord said kõik osavõtjad väikesed kooli meenešokolaadid, kuna oskasid nimetada meie kooli tunnuslauset “Teadmised on igihaljad”, mis on ühtlasi meie mälumängu moto.

4.-6. klasside järgmine mäng toimub 26. novembril kell 14.10.

Täname osavõtjaid klasse ja nende klassijuhatajaid, kes aitasidkaasa mängu edukale kulgemisele!