Elva kooli 3. mälumäng on peetud ja võitjad välja selgitatud. 4.-6. klasside teemad olid kirjandus, Eesti 2021 ja varia; 7.-12. klassidel kirjandus, loomad ja varia. Nagu traditsiooniks saanud, oleme alati esitanud küsimusi Elva ja elvalaste kohta.

Nooremate mälumängu parimad reastusid järgmiselt:

1. koht – 6.b, Kristela Puusepp, Laura Aigro, Karola Kalnapenkis, Marcos Liira

2. koht – 5.a, Gerda Joanna Nurmoja, Merilin Sarapuu, Erika Hiiemäe, Mai Mirtel Umblia

3. koht – 4.c, Remo Kään, Relika Peetsmann, Raen Tiganik, Kristjan Vaher

Vanemate õpilaste kolm esimest kohta kujunesid selliseks:

1. koht – 9.c, Jaana Sommermann, Karl Jan Riisaar, Joonas Teder, Mikk Markus Jänes

2. koht – 8.b, Mereli Mõttus, Oliver Kompus, Joonas Vähi</p>

3. koht – 10. klass, Anette Kompus, Romi Teorein, Desire Luhaäär, Greete Häelme</p>

Mängus osalevad need, kellele see ala tõepoolest huvi pakub. Õpetajatena naudime väga indu, mis väljendub mängijate olekus ja hasardis, ja rõõmustame noorte laia silmaringi üle.

Mälumängu töörühm tänab kõiki võistkondi ja nende klassijuhatajaid. Suur tänu 10. klassi õpilasele Martin Otsingule mälumängu salvestamise ja haridustehnoloog Alari Talvele ürituse tehnilise kordamineku eest.

Mare Lillak