6.mail 2021 a. toimus maakondlik 5.klasside esmaabimäng Karvik koroona tõttu e-karvikuna, mis tähendas, et igast koolist saadeti vähemalt üks õppevideo (kolmnurkrätiku kasutamine,tuleohutus) ning viktoriin toimus zoomis kahhooti terviseõpetuse õpitulemuste põhjal. Ürituse korraldaja oli sel aastal Elva kool, kes üle-elmisel aastal Kongutas selle võistluse võitis. Osa võttis sel aastal 6 kooli-Elva, Puhja, Konguta, Nõo, Võnnu, Ülenurme.Züriisse kuulusid Punase Risti esindaja, Tartu Tervishoiukõrgkooli esindaja, Päästeameti esindaja ning Tartu Omavalitsuse liidu esindaja.

Tulemused tulid järgmised 1.koht Ülenurme, 2-4 kohta jagasid -Elva, Puhja, Konguta.

Auhindadeks esimesele neljale kohale on töötoad Tartu Tervishoiukõrgkooli poolt ning kõik osavõtjad saavad esmaabikoti jm , helkureid jne.

Elva kooli õpilastest osalesid: 5a klassis Mai Mirtel Umblia, 5b klassist Ebeli Rosete Vester, 5c klassist Kärt Hanni ja Hiie Kisand.Õppevideo kolmnurkrätiku kasutamise kohta saatis Kärt Hanni 5c klass.Suured tänud neile õpilastel osavõtu eest!