Peagi lõppev 2020. aasta on kuulutatud eesti rahvajutu aastaks. Seda silmas pidades olid seekordse mälumängu teemadeks loomad rahvajuttudes, piltmõistatused ja varia, mis nagu alati sisaldas küsimusi siit ja sealt.

Rahvajuttude küsimused osutusid õpilastele kõige raskemaks. Selles voorus saadi kõige vähem punkte. Silma paistsid aga 5.a klassi õpilased, kes vastasid peaaegu kõik õigesti. Piltmõistatused olid laste jaoks lihtsamad, siin oli õigeid vastuseid palju rohkem. Ka varia küsimustele osati enamasti õigesti vastata.

Tulemused olid järgmised:

• 1. koht – 5.a klass (14 punkti) – Gerda Joanna Nurmoja, Merilin Sarapuu, Erika Hiiemäe, Mai Mirtel Umblia
  • 2. koht – 6.c klass (10 punkti) – Johanna Värton, Annabel Kiis, Katariina Viira, Karolin Piibur

3.-4. koht läks jagamisele 4.a ja 6.d võistkonna vahel (mõlemal 9 punkti):

• 4.a klass – Lisandra Lümat, Kristiina Kallas, Kaja-kristin Jänes, Ketrin Jepišov
  • 6.d klass – Erik Talts, Lukas Laatsit, Alexander-Arvo Kiuru, Heliis Tobber

Kiidame kõiki innukaid võistlejaid 4.a, 4.c ja 4.d klassist; 5.a, 5.b ja 5.c klassist; 6.a, 6.b, 6.c, ja 6.d klassist. Täname ka õpetajaid, kes laste mängule kaasa elasid.

Mälumängu töörühm