17. sept. Tartu Ülikooli staadionil toimunud võistlustel osaleti seekord kõigis vanusegruppides. Gümnaasiumi arvestuses neidudele magus 1-punktiline võit Nõo RG ees. Põhikooli neiud saavutasid 2. koha, jäädes 4 punktiga alla Lähte G.-le. Noormeestele kokkuvõttes tubli III koht. Gümnaasiumi noormeestele 4.koht, sest vigastuse tõttu jäi teatenelik kahjuks välja panemata. Suured tänud kõigile kooli esindanud õpilastele ja ka tublile kaugushüppebrigaadile.

Vaatamata vihmasele ja tormilisele ilmale ning amortiseerunud rajakattele püstitati ridamisi isiklikke rekordeid.

Osaleda sai kahel individuaalalal ja teatejooksus ning igal alal esindas kooli 1 võistleja .

PK neidudest sai 2 alavõitu Marie Pihlap, kaugushüppes tulemusega 4.57 ja 100 m jooksus. Sandra Movits parandas 400 m jooksus tublisti isiklikku rekordit ja väljus lõpuheitluses võitjana ajaga 1.06,2. Teatejooksus saadi II koht : 100 m Aade Hiir, 200 m Maria Kuris, 300 m Sandra ja 400 m Marie. Maria oli kõrgushüppes 4. tulemusega 1.25 ja kuuli tõukas ta 7.12. Mariette Pennar viskas palli 36 m.

Noormeestest parandas Markus Nigol tublisti oma 400 m rekordit, liiga kiire alguse tõttu Markusele III koht ajaga 1.00,0. Teatejooksus saadi III koht koosseisus : Kaur Hansen, Markus, Konstantin Kuzmitšov, Rasmus Kivari. Kaur ületas libedal rajal kõrgushüppes 1.35. Konstantin sai kaks 4.-ndat kohta: kaugushüppes tulemusega 4.75 ja 100 m jooksus ajaga 12,9. Mikk Markus Jänes viskas palli 56 m, kuulitõuke tulemust kahjuks ei tea. Joonas Vähi esindas kooli 800 m jooksus.

Gümnaasiumi neidudest võitis Carmen Beljaev kaugushüppe tulemusega 4.79, kettaheites oli ta II isikliku rekordiga 25.83. Iiris Rehme võitis ülekaalukalt 100 m jooksu ajaga 13,2 ja oli kõrgushüppes II tulemusega 1.25. Getriin Marii Lessing oli II 400 m jooksus ja Egle – Leane Soonberg sai kuulitõukes 3. koha. Teatejooksus saadi karika võiduks ülitähtis võit. Teatenelikus jooksid Egle-Leane, Getriin Marii, Carmen ja Iiris.

Noormeestest jõudsid esikolmikusse Kösta-Villem Tatar 100 m jooksus II koht, Janis Pakassaar III nii kaugus- kui ka kõrgushüppes, Heiki Vabrit kettaheites, Argo Eek 800 m jooksus.

Ees on ootamas maakonna koolide maastikuteatejooksu MV Lähtel 25.septembril.